KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15174306
nr 1517 4306
Stig Jakobsson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -88. Olja på duk, 32x64 cm, yttermått inklusive ram: 40x72 cm
Stig Jakobsson, svensk bildkonstnär född i Hyltebruk 1935.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:31:29
23/1 20:17:09
Stig Jakobsson
Läs mer om Stig Jakobsson